شرایط و ضوابط استفاده

۱- تمامی خریدها به صورت آنلاین انجام خواهد شد

۲- هرگونه اشتباه از طرفین قابل بررسی و اصلاح می باشد

۳ – تا زمانیکه بعد از خرید کد رهگیری برای خرید دریافت ننموده اید خرید تکمیل نگردیده است

۴- فروشگاه اسپورتینو نهایت تلاش خود را برای جلوگیری و افشای اطلاعات شما به عمل خواهد نمود، لازم است طی دوره های مشخص نسبت به تغییر کلمه عبور خود اقدام نمایید.

۵- درصورت وجود مغایرت و اشتباه در ارسال کالای خریداری شده فروشگاه اسپورتینو خود را موظف می داند بدون اخذ هیچگونه هزینه ای محصول اشتباهی را پس گرفته و نسبت به ارسال مجدد کالا اقدام نماید.

۶ درصورت عدم رضایت مشتری از محصول خریداری شده طی مدت ۴۸ ساعت پس از تحویل به شرط اینکه صدمه ای به کالا نیامده باشد و یا از کالا استفاده نشده باشد مشتری می تواند نسبت به عودت کالا با اعمال هزینه پستی اقدام نماید

۷- برای ثبت شکایت می توانید از قسمت مربوطه اقدام نمایید و فروشگاه اسپورتینو خود را موظف می داند ظرف مدت ۴۸ ساعت به شکایت وارده رسیدگی نماید.

۸- مسئولیت هرگونه اشتباه در هنگام پرداخت که ناشی از درگاههای پرداخت بانکها باشد بر عهده شبکه بانکی بوده و در صورت نیاز مشتری باید از سیستم بانکی با توجه به کدپیگیری مربوطه اقدام نماید.

۹- تخفیف ها و فروش های ویژه که در سایت قرار میگیرد مربوط به زمان خاص بوده و مشتری برای استفاده از تخفیفات ملزم می باشد در موعد مقرر نسبت به تکمیل خرید اقدام نماید و صرف افزودن به سبد خرید حقی را برای او ایجاد نمی کند.

۱۰- هرگونه سو استفاده از محصولات به هر نحو قابل پیگیری از طریق مراجع قضایی می باشد